HAKKIMIZDA

 

hakkimizda
TURAN PASLANMAZ ÇELİK SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.


Firmamız, dünyanın konusunda iddialı en büyük paslanmaz çelik üreticilerinden yaptığı ithalatlarla stoklarına dahil ettiği her türlü Paslanmaz Çelik ve özel alaşımlı en kaliteli
malzemeleri UYGUN FİYAT VE HIZLI TESLİMATLA ulusal sanayimizin hizmetine sunmaktadır.

Teşvikli yeni yatırımlarla ilgili projeler için talep edilen malzemeler Tuzla Serbest Bölgesindeki Servis Merkezimizden KDV MUAFİYETİNDEN yararlandırılmak suretiyle sağlanmaktadır.

Hedefimiz ; Üstün batı teknolojisiyle üretilen malzemeleri 50 yıllık birikimimizle buluşturarak ürün,proje ve danışmanlık hizmetlerinde kendini sürekli yenileyerek gelişen

kalitemizi , bizleri cesaretlendiren güveninizle daha ileriye taşımaktır.

Şirketimiz,hizmet verdiği kişi ve kurumlara, dayanağı; her zaman verdiği hizmeti, maddiyatın ötesinde “Güven, para ile satın alınamaz” sözünü ilke edinerek bugün sektöründe hizmet noktasında “kalite” onayı almıştır. Saygı ve güven ile ihtiyaca uygun imkanları sunmada her türlü araştırmaya açık olan kurumumuz , referanslarımız arasında sizleri de görmekten onur duyacaktır.
Kuruluşundan bugüne birçok Firmalarla çalışan Turan Paslanmaz profesyonel işçiliği ile işlerinizi tam zamanında ve istediğiniz gibi yapmaktadır.


Turan Paslanmaz müşterilerine ihtiyaç duyulan malzeme için danışmanlık yaparak en uygun malzemenin ve modelin kullanımını sağlamaktadır.