HAKKIMIZDA
TURAN PASLANMAZ ÇELİK SANAYİ TİCARET LTD.ŞTİ.

1966 yılında başlayıp bugünlere kadar kesintisiz gelen hizmet serüvenine başarıyla devam etmektedir.

Firmamız, dünyanın konusunda iddialı en büyük paslanmaz çelik üreticilerinden yaptığı ithalatlarla stoklarına dahil ettiği her türlü Paslanmaz Çelik ve özel alaşımlı en kaliteli
malzemeleri UYGUN FİYAT VE HIZLI TESLİMATLA ulusal sanayimizin hizmetine sunmaktadır.

Teşvikli yeni yatırımlarla ilgili projeler için talep edilen malzemeler Tuzla Serbest Bölgesindeki Servis Merkezimizden KDV MUAFİYETİNDEN yararlandırılmak suretiyle sağlanmaktadır.

Hedefimiz ; Üstün batı teknolojisiyle üretilen malzemeleri 50 yıllık birikimimizle buluşturarak ürün,proje ve danışmanlık hizmetlerinde kendini sürekli yenileyerek gelişen

kalitemizi , bizleri cesaretlendiren güveninizle daha ileriye taşımaktır.

Şirketimiz,hizmet verdiği kişi ve kurumlara, dayanağı; her zaman verdiği hizmeti, maddiyatın ötesinde “Güven, para ile satın alınamaz” sözünü ilke edinerek bugün sektöründe hizmet noktasında “kalite” onayı almıştır. Saygı ve güven ile ihtiyaca uygun imkanları sunmada her türlü araştırmaya açık olan kurumumuz , referanslarımız arasında sizleri de görmekten onur duyacaktır.
Kuruluşundan bugüne birçok Firmalarla çalışan Turan Paslanmaz profesyonel işçiliği ile işlerinizi tam zamanında ve istediğiniz gibi yapmaktadır.

Malzeme kalitesi ile üretilen malzemelerde 1. Sınıf kaynak ve polisaj uygulaması yapmaktadır. Paslanmaz çelik de en önemli özellik herhangi bir kaplama yapılmadan paslanmaz özelliğini korumasıdır. Paslanmaz, solma ve kaplama atması gibi bir problem yaşatmaz ve bu nedenle yıllarca sorunsuz kullanılmaktadır.

Turan Paslanmaz müşterilerine ihtiyaç duyulan malzeme için danışmanlık yaparak en uygun malzemenin ve modelin kullanımını sağlamaktadır.